Het goede gesprek over twee nietszeggende termen
Je ontkomt er bijna niet aan: nieuwe, veelbelovende begrippen die moeten bijdragen aan een toekomstbestendige ouderenzorg. Waarin we mensgerichter, efficiënter en slimmer werken.
En toch zijn het vaak termen die op zichzelf nietszeggend zijn. Jammer eigenlijk. Juist daarom zoeken we samen de verdieping op in Community Care en AI. Wat is het eigenlijk écht? En nog veel belangrijker: hoe kijkt de nieuwe generatie ouderen hier eigenlijk naar?
Samen geven we betekenis aan deze begrippen. Waarbij je tijdens deze Masterclass de unieke kans krijgt om met ouderen uit de toekomst te praten. We zetten je namelijk met een kennisrijke virtuele bewoner aan tafel! Grijp jij de kans en stel jij tijdens deze Masterclass de relevante vragen die voor de toekomst van jouw organisatie van belang zijn?
Deze opleiding is in samenwerking met Floris Venneman, vergrijzoloog bij Bureauvijftig.
Meld je eenvoudig aanDurf jij anders te kijken?
Voorbij de buzzwords en lege hulzen, in een unieke samenwerking tussen Bureauvijftig en AAG. Onder leiding van Esther Adriaansen, Roger Boersma en Floris Venneman onderzoek je samen met collega-bestuurders, -managers en -directeuren wat de impact is op leiderschap, strategie en het maken van keuzes: noodzakelijk of wenselijk. Maar vooral: door de ogen van juist die mensen waar het om gaat.
Dan gaan we zien dat er een overschot is aan zorgmedewerkers, dat leegstand eigenlijk goed nieuws is en dat er meer dan voldoende geld is. Als je maar durft om anders te kijken.
Voor wie?
Bestuurders, managers en directeuren.
Eindtermen
- Je bent in gesprek geweest met de ouderen van de toekomst
- Je hebt al jouw vragen kunnen stellen ten aanzien van toekomstige opgaves
- Je hebt de begrippen AI en Community Care van betekenis voorzien
- Je hebt een rugtas vol met relevante prompts
- Je weet welke strategische keuzes jouw organisatie moet maken
Studiebelasting- en materiaal
Na afloop ontvang je van ons de publicatie The Youngsters en de AI bestuurlijke handreiking voor bestuurders in de zorg.
Voor deze opleiding wordt van de deelnemers geen extra studiebelasting verwacht.
Er ligt een pen en blocnote voor je klaar. Er wordt geen geprint studiemateriaal verstrekt. Na afloop van deze opleiding ontvang je een evaluatieformulier van ons met het verzoek deze in te vullen en te versturen. Daarna ontvang je de presentatie en eventuele andere downloads per e-mail.
Meld je eenvoudig aan
Programma
14.00 - 14.05
Welkom en introductie
14.05 - 14.30
The future is now
14.30 - 15.00
Kijk vanuit de doelgroep (veranderende perspectieven)
15.00 - 15.30
In dialoog over containerbegrippen
15.30 - 16.30
Workshop:
In gesprek met de toekomstige bewoner
In gesprek met de toekomstige medewerker
16.30 - 17.30
Terugkoppeling en borrel
Beschikbare data
28 oktober 2026
InschrijvenVragen over deze opleiding?
Neem contact op met Roger.
Roger Boersma
senior strategisch adviseur