Ga naar hoofdinhoud

Theo de Vries

payroll consultant

Als consultant op de servicedesk ben ik verantwoordelijk voor de ondersteuning van onze klanten en collega’s bij het werken met diverse salarissoftware.

Gebruikers kunnen bij het werken met deze applicaties tegen problemen oplopen of onduidelijkheden ervaren. Ik analyseer deze zaken en zorg dat we in overleg tot de juiste oplossing komen. Waar dat noodzakelijk is gebeurt dit in overleg met andere afdelingen binnen het bedrijf of met externe partijen. Het is hierbij van groot belang om continu op de hoogte te blijven van de samenhang tussen de verschillende applicaties en de ontwikkelingen in het vakgebied te blijven monitoren.

Mijn functie is afwisselend én uitdagend. Iedere dag word je met andere zaken geconfronteerd en je hebt met veel verschillende gebruikers te maken, zowel intern als extern. Het geeft voldoening als de gebruiker met de geboden oplossing tevreden is en zijn/haar werkzaamheden kan vervolgen.

Zoeken